top of page

Theo nareszcie w Krakowie


Kultowa marka wszystkich entuzjastów wyjątkowych okularów nareszcie dostępna w Krakowie.

Firma THEO powstała w 1989 roku. Marka została założona przez Wim Somersa i Patricka Hoeta, Inspiracją do nazwy był anagram od nazwiska głównego projektanta - Hoet. 
Koncepcją marki było projektowanie i produkcja okularów, które zawsze będą estetycznie różnić się od wszystkiego innego na rynku. Okulary zaprojektowane, by przyciągać wzrok i pozostawiać trwałe wrażenia. Na ten czas założyciele nie spodziewali, że z ich pasji do okularów narodzi się marka, które podbije serca miłośników okularów na całym świecie.


Dziś THEO kontynuuje tradycję produkcji zapadających w pamięć okularów. THEO ma siedzibę w Antwerpii w Belgii. Miasto znane ze swojej portowej historii, a ostatnio z awangardowego podejścia do mody, sztuki i kultury – idealne miejsce dla THEO. Projektanci z Belgii i całej Europy wnoszą do THEO swoje innowacyjne projekty. THEO wspiera także młode talenty i współpracuje ze studentami prestiżowej Akademii Mody w Antwerpii. W rezultacie technologia, moda, kreatywność i pomysłowość harmonijnie łączą się w THEO.

8 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page